živý dinosaurus Ružomberok

ŽIVÝ
DINOSAURUS

ŽIVÝ
DINOSAURUS

Jedinečný a nadupaný realistický kostým
dinosaura.

Jedinečný a nadupaný
realistický kostým dinosaura.

Bootstrap Slider

ŽIVÝ DINOSAURUS

 

Jedinečný a nadupaný realistický kostým dinosaura DINA ovládaný zvnútra človekom. Obsahuje mikrokameru, cez ktorú obsluha vidí vonkajší priestor. Môže sa pohybovať, vydávať zvuky, otvárať ústa, hýbať chvostom, tancovať a reagovať na okolie. Nášho DINA môžete poznať aj z hudobného videoklipu:  

AKO VYZERÁ NÁŠ DINOSAURUS?!

 

 

 dĺžka 4 metre, výška 2 metre, no pri zodvihnutej hlave až 2,5 metra.

REALISTICKÝ VZHĽAD
REALISTICKÝ VZHĽAD
Povrch nášho DINA je špičkovo a vysoko kvalitne spracovaný a nie len na pohľad vyzerá realisticky, ale aj pri dotyku človek nadobúda pocit ako by skutočne hladkal živého dinosaura.
HÝBE SA
HÝBE SA
Náš DINO nie len že chodí a hýbe chvostom, ale dokáže aj otvárať ústa a žmurkať očami. A keď je k nemu okolie milé a je do sýtosti najedený, tak im niekedy aj zatancuje.
VYDÁVA ZVUKY
VYDÁVA ZVUKY
Úžasný vizuálny zážitok dopĺňa k maximálnej spokojnosti aj audio zážitok. Náš DINO totiž dokáže vydávať zvuky a tým upriamiť na seba pozornosť a ukázať, že si rád užíva pozornosť celého okolia.
REAGUJE NA OKOLIE
REAGUJE NA OKOLIE
Keďže náš DINO je ovládaný človekom zvnútra, tak nie len že sa dokáže hýbať a vydávať zvuky, ale vďaka kamere a vo vnútri umiestnenému monitoru dokáže aj bezprostredne reagovať na okolie.

 

 

KDE MA MÔŽEŠ ZAVOLAŤ?

 

 

VEREJNÉ PODUJATIA
VEREJNÉ PODUJATIA
Ideálna voľba na každé verejné podujatie, ktoré nechcete aby bolo len klasickým štandardom, ale má byť výnimočné a nezabudnuteľné. Nie len deti budú otvárať ústa, ale aj ich rodičia pri pohľade na nášho realistického Tyranosaura Rexa budú v rýchlosti vyťahovať telefóny, fotiť a zvečňovať tento dych berúci zážitok.
ŠKOLSKÉ AKCIE
ŠKOLSKÉ AKCIE
Vhodný nie len na deň detí, ukončenie školského roka, či rôzne školské akcie, ale aj na edukačné a náučné hodiny o praveku, na ktoré deti nikdy nezabudnú.
SÚKROMNÉ PODUJATIA
SÚKROMNÉ PODUJATIA
Pre tých najnáročnejších môže prísť náš Dino až priamo k vám domov, či do vašej záhradky, ako originálny darček pre oslávenca.

KOĽKO ŤA BUDEM STÁŤ?

 

 

Ovládanie nášho DINA je fyzicky náročné a obsluha má doslova celý kostým s jeho váhou na pleciach.

 

Preto pri prenájme nášho DINA na 1 hodinu sa realizujú maximálne 2 x 15 minútové vystúpenia.

Obsluhujúci personál: 2-3 osoby.

Cena: Cenu určujeme vždy podľa požiadaviek klienta.


ORIENTAČNÁ CENA: 

Nekomerčný prenájom: narodenivová oslava v záhrade a pod... 200€
Komerčný prenájom: obce, hotely, verejné podujatia a pod... od 300€

FOTOGALÉRIA